• Vyskúšajte novinku - intenzívny zmatňujúci rúž s metalickým odtieňom, ktorý sa vďaka špeciálnemu tvaru aplikátora dokonale prispôsobí línií Vašich pier. Vyberte si z 8 prekrásnych odtieňov, ktoré budú na Vašich perách vypadať neustále ako čerstvo aplikované. Vysoko hydratačné zloženie pery zmäkčuje a vyživuje. FOCALLURE matný rúž je dokonalosť sama o sebe. Dostupnosť: Skladom u dodávateľa Dodanie: 10-45 dní od odoslania
  • Intenzívny zmatňujúci rúž, ktorý sa vďaka špeciálnemu tvaru aplikátora dokonale prispôsobí línií Vašich pier. Vyberte si z 19 prekrásnych odtieňov, ktoré budú na Vašich perách vypadať neustále ako čerstvo aplikované.

    Dostupnosť: Skladom u dodávateľa Dodanie: 10-45 dní od odoslania
  • Matný efekt líčenia pier v krásnych sýtych farbách s tekutými rúžmi od FOCALLURE musíte vyskúšať. Popustite uzdu svojej fantázie a vrhnite sa do víru chromatických odleskov, ktoré na perách vydržia celý deň. Vysoká koncentrácia farebných pigmentov a špeciálne vodeodolné zloženie, ktoré sa neotláča a nerozmazáva je u týchto úžasných matných rúžov prioritou.

    Dostupnosť: Skladom u dodávateľa Dodanie: 10-45 dní od odoslania
  • Trend tekutých matných rúžov je stále v kurze a ponuka novej kolekcie od FOCALLURE je naozaj masívna. K svojím doterajším matným a chromovým odtieňom teraz pridáva novinku - NUDE odtieňe. Až 12 nádherných prirodzene jemných odtieňov, ktoré zahalia vaše pery zamatom na niekoľko hodín. Rúže sa neodtláčajú, nedrobia a ich základnú bázu tvoria hydratačné zložky.

    Dostupnosť: Skladom u dodávateľa Dodanie: 10-45 dní od odoslania
  • Trend tekutých matných rúžov je stále v kurze a ponuka novej kolekcie od FOCALLURE je naozaj masívna. Až 25 nádherných a sýtych odtieňov, ktoré zahalia vaše pery zamatom na niekoľko hodín. Rúže sa neodtláčajú, nedrobia a ich základnú bázu tvoria hydratačné zložky. Dostupnosť: Skladom u dodávateľa Dodanie: 10-45 dní od odoslania