Rôzne druhy štetcov a aplikátorov

  • Štetec na kontúrovanie a na bezchybné nanášanie makeupu pre ideálny vzhľad tváre a ľahké kontúrovanie. Dostupné v 3 rôznych dizajnoch a farbách, vyberte si ten, ktorý sa najviac hodí vášmu štýlu.

    Dostupnosť: Skladom u dodávateľa Dodanie: 10-45 dní od odoslania
  • Tento jedinečný set štetcov vám poskytne všetky nástroje, ktoré potrebujete na to, aby ste sa nalíčili ako profesionál. Jednoduché držanie a kvalitný materiál vám ušetrí aj čas aj peniaze.

  • Flexibilná silikónová podložka s rôznymi vzormi pre dokonalé vyčistenie akéhokoľvek štetca. Ponúkame v 6 farebných prevedeniach.

  • Sada 32 štetcov, ktorá sa vskutku vyrovná aj elitným značkám štetcov. Je jedno či ste profesionálka alebo začiatočníčka, s týmito štetcami bude líčenie hračka. Ich znamenitosť sa dá vyjadriť v troch superlatívoch – super jemné, super husté a super odolné. Nielenže sa s nimi dobre pracuje, ale ich dizajn je naozaj krásny a štýlový. A najlepšie na tom je, že celá sada je prehľadne uložená v decentnom, rolovacom puzdre. Na výber máte dve farebné prevedenia. Tak už viete, ktorá sada bude tá Vaša?